ساندویچ پانل دیواری در گلستان

ساندویچ پانل دیواری در گلستان

از آن جایی که استان گلستان هم یکی دیگر از استان‌های شمالی کشور است بیشترین استفاده از ساندویچ پانل را در ساختمان‌ها و ویلاهای پیش ساخته دارد. پانل‌های مورد استفاده در این استان نیز از جنس پلی اورتان، پلی استایرن و پشم شیشه می‌‌باشد.

همان طور که میدانید پانل‌های پلی اورتان از تراکم و انسجام سلولی خوبی برخوردار هستند در نتیجه مقاومت فیزیکی و مکانیکی بالایی دارند، فوم‌ پلی استایرن نیز به دلیل ساختار سلولی، انعطاف پذیری و وجود خلل و فرج در فوم، عایق بسیار خوب صوت بوده و در بیمارستان‌ها و واحدهای صنعتی کاربرد بسیاری دارد.

عایق‌های پشم شیشه نیز به دلیل ویژگی‌های ساختاری مقاومت بسیار خوبی در برابر حرارت داشته و به عنوان عایق حرارتی در کارخانه‌های صنعتی و صنایع آب و فاضلاب در استان گلستان مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر این به دلیل شرایط اقلیمی و جغرافیایی استان گلستان و وجود رطوبت زیاد در این استان عایق پشم شیشه محیط نامناسبی برای رشد باکتری‌ها، قارچ‌ها می‌باشد و با محیط زیست سازگاری خوبی دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از مشخصات و قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در گلستان به صفحه مربوطه در سایت ساندویچ پانل در گلستان مراجعه و یا از طریق شماره‌های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

ساندویچ پانل دیواری در گلستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *