کشتارگاه سفید زربال گلستان

کشتارگاه سفید زربال طیور

این کشتارگاه در زمینی به مساحت 27000 متر مربع که متشکل از تعداد زیادی سالن تولید، انبار، ساختمان اداری، تاسیسات با هدف تولید مرغ گرم و منجمد از سال 1390 شروع به فعالیت کرده است. سازندگان و پیمانکاران این پروژه، با آگاهی از مزایای ساندویچ پانل، جهت افزایش دوام و طول عمر سازه‌ها از ساندویچ پانل برای ساخت این واحد تولیدی استفاده کردند.

ساندویچ پانل‌های مورد استفاده در کشتارگاه سفید زربال طیور از 2 نوع ساندویچ پانل پلی اورتان و پلی استایرن تشکیل شده است. از ساندویچ پانل‌های پلی اورتان با هدف افزایش استحکام و مقاومت فیزیکی سازه، به دلیل ساختار منسجم و یکپارچه آن، استفاده شده است همچنین در صورت بروز حوادثی از قبیل آتش سوزی مانع از گسترش آتش می‌شوند.

پانل‌های پلی استایرن نیز ساختار سلولی بازتری داشته و عایق بهتری برای صوت محسوب می‌شوند همچنین به لحاظ قیمت، نسبت به پانل‌های پلی اورتان مقرون به صرفه تر است.

ورق‌های به کار رفته در دو طرف این ساندویچ پانل‌ها نیز از جنس ورق آلوزینک و گالوانیزه بوده که بهترین نوع ورق در برابر تابش مستقیم آفتاب، اشعه uv، زنگ زدگی، پوسیدگی، رطوبت و مواد شیمیایی محسوب می‌شود.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از دیگر پروژه‌های ساندویچ پانل در گلستان به صفحه مربوطه در سایت ساندویچ پانل در گلستان مراجعه فرمایید. از همراهی شما سپاسگزاریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *