شهرک‌های صنعتی در گلستان

شهرک‌های صنعتی در گلستان

تعداد زیادی کارخانه‌ و شهرک‌ صنعتی در استان گلستان وجود دارد که شامل شهرک صنعتی آزادشهر، آق قلا، بندرترکمن، بندر گز، رامیان، علی آباد، کردکوی، گرگان، گنبد، مراوه تپه، مینو دشت، امام خمینی، آق چلی، بناور، دهنه، فاضل آباد، کلاله، گز غربی، گوزن فارس و هزار جریی می‌باشد که هر کدام از این شهرک‌ها محصولات و خدمات خاص خود را به هم میهنان عزیز ارائه می‌دهد که طیف گسترده‌‍ای از خدمات از تولید تیر بتنی مسلح پیش ساخته گرفته تا بسته بندی قند و شکر، تولید داروهای دام و طیور و قطعات و ادوات کشاورزی را شامل می‌شود.

برای مثال در شهرک صنعتی آزاد شهر که 9 کارخانه مشغول فعالیت هستند که متشکل از تعداد زیادی انبار، سوله و سالن تولیدی است جهت ساخت این چنین پروژه عظیم و بزرگی طبیعتا به مصالح ساختمانی نیاز است که بتواند تمامی نیازهای کاربران این سازه‌ها را تامین و تا سالیان متمادی خواص و ویژگی‌های خود را از دست نداده و دچار تغییر و دگرگونی نشود.

ساندویچ پانل‌ها با داشتن ساختاری سه لایه که به صورت پیش ساخته در کارخانه تولید می‌شوند سرعت ساخت این پروژه‌های عظیم را بالا برده و سبب صرفه جویی و کاهش هزینه‌های ساخت نیز می‌شود.

علاوه بر این مزایای بیشتری که نسبت به مصالح سنتی دارد مانند سبک بودن، مقاوم بودن، عایق بودن در برابر گرما، سرما، مقاومت در برابر زلزله، آتش سوزی و زنگ زدگی پیمانکاران اولویت کار خود را استفاده از ساندویچ پانل قرار می‌دهند.

ساندویچ پانل‌های به کار گرفته شده در این کارخانه‌ها انواع گوناگونی از پانل‌ها مانند ساندویچ پانل پلی اورتان، ساندویچ پانل اکس پی اس، پشم شیشه به همراه ورق‌هایی از جنس ورق گالوانیزه و یا ورق آلومینیوم را در بر می‌گیرد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از نصب ساندویچ پانل در گلستان به صفحه مربوطه در سایت ساندویچ پانل در گلستان مراجعه فرمایید.با ما همراه باشید

شهرک‌های صنعتی در گلستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *