نصب ساندویچ پانل

نصب ساندویچ پانل

نصب این سازه‌ها همانند هر وسیله‌ و یا سازه‌ای نیازمند فردی متخصص و حرفه‌ای در این زمینه است، زیرا نصب پانل‌ها باید به درستی و با دقت کافی انجام شود تا سازه ایمنی لازم را داشته و در برابر عوامل متغیر بیرونی همچون زلزله، سیل، باد و باران دچار آسیب نشود.

در نصب ساندویچ پانل‌ها فاکتورها و المان‌های گوناگونی باید رعایت شود برای مثال برای زیرسازی ساندویچ پانل‌های دیواری باید به فاصله بین ستون‌ها، عرض، ارتفاع پانل‌ها و شدت وزش باد توجه شود همچنین پانل‌ها باید به درستی درزبندی و آب بندی شوند تا دوام و طول عمر بالایی داشته و هزینه‌های ناشی از تعمیر و نگهداری آن کاهش پیدا کند.

علاوه بر این ساندویچ پانل‌ها اگر توسط افراد متخصص و مجرب نصب شود کار به صورت تضمینی انجام خواهد شد و در صورت ایجاد مشکل پانل‌ها قابلیت تعمیر خواهند داشت و سرمایه و هزینه‌ مشتریان بر اثر نصب اشتباه از بین نخواهد رفت.

ساندویچ پانل های دیواری را به صورت عمودی بر روی زیرساخت نصب می‌کنند. اتصال ساندویچ پانل‌ها به یکدیگر و به پایه‌ها و ستون‌ها اغلب توسط پیچ و مهره و اتصال به شاسی و اسکلت ساختمان توسط نبشی‌ها و ناودانی‌ها صورت می‌گیرد.

برای نصب ساندویچ پانل‌های سقفی ابتدا محل نصب را به چسب آغشته می‌کنند سپس ساندویچ پانل را روی آن قرار می‌دهند. نصب این پانل‌ها توسط پیچ های گالوانیزه و رول پلاک به اسکلت ساختمان انجام می‌شود. شیب موجود در این سازه‌ها آب باران را به درون فلاشینگ هدایت کرده و از آنجا از طریق ناودانی‌ها به زمین منتقل می‌شود.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مشخصات و قیمت انواع ساندویچ پانل در گلستان به صفحه مربوطه در سایت ساندویچ پانل در گلستان مراجعه فرمایید. با ما همراه باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *